Skip to main content

Najczęściej zadawane pytania

W JAKI SPOSÓB DOJECHAĆ NA SALĘ?

Strefa Podium usytuowana jest w sercu Ursynowa, pomiędzy Areną Ursynów, a urzędem dzielnicy. Możliwy jest dojazd autobusem- linia 179 lub 148, oraz metrem M1- wysiadając na przystanku Imielin, czeka Cię 5 minutowy spacer. Sala treningowa zlokalizowana jest w bliskiej odległości zjazdu z Południowej Obwodnicy Warszawy, dzięki czemu dojazd z każdej części miasta będzie komfortowy.


GDZIE MOŻNA ZOSTAWIĆ AUTO?

Wzdłuż budynku na chodniku lub na wyznaczonych miejscach. W razie potrzeby, można zatrzymać się tuż za zakrętem w ulicę Hirszfelda.


JAK MOGĘ SPĘDZIĆ CZAS GDY MOJE DZIECKO TRENUJE?

Najbliższa okolica Strefy Podium to obszar oferujący mnóstwo możliwości, by rodzic czekający na swoje dziecko mógł spędzić czas w sposób aktywny i produktywny. Do dyspozycji pozostaje basen wraz z jacuzzi, sauna, a także szansa skorzystania z usług naszego fizjoterapeuty (po wcześniejszej rezerwacji). Oczywiście czekają na Państwa również sofy, gdzie można skorzystać z gniazdek i podłączyć laptopa lub poczytać książkę.


JAKIE ZAJĘCIA ZNAJDUJĄ SIĘ W OFERCIE?

Strefa Podium to miejsce, gdzie o swoją formę mogą zadbać wszyscy, zarówno profesjonalni sportowcy, jak i pasjonaci zdrowego stylu życia. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.


JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Na zajęcia możesz zapisać się poprzez stronę Fitssey. Link znajduje się na naszej stronie internetowej. W razie pytań prosimy o kontakt. Nasi instruktorzy chętnie udzielą wszelkiej pomocy.


JAK WYGLĄDA PROCES PRZYSTĄPIENIA DO TRENINGÓW?

Aby móc korzystać z zajęć oferowanych przez Strefę Podium,należy podpisać regulamin oraz obligatoryjne zgody. Potrzebujemy tylko Twoich podstawowych danych. Jeśli nie masz 18 lat, niezbędna będzie zgoda Twojego rodzica.


O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ?

Każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest do zmiany obuwia oraz odzieży, co zagwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się na sali. Nie zapomnij zabrać ze sobą wody, ręcznika oraz klapek. Twój komfort oraz zdrowie są dla nas najważniejsze,dlatego prosimy niezwłocznie zgłaszać wszystkie przypadki pogorszenia samopoczucia lub jakiekolwiek objawy, o których powinien wiedzieć trener. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.