Skip to main content

Filip

Współzałożyciel Strefy Podium Trener piłki nożnej i przygotowania motorycznego z 10 letnim stażem.Rozwija,kształci i wychowuje zawodników od 2012 roku. Ze sportem związany od zawsze i na zawsze. Świadomie zakończył swoją karierę zawodniczą, bo bycie trenerem to jego powołanie. W ciągu ostatniej dekady pracował ze sportowcami w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. W wieku 24 lat został koordynatorem w akademii piłkarskiej STF Champion. Przygotowanie motoryczne i piłka nożna nie mają przed nim tajemnic. 

Kursy i szkolenia: 

 • Trener Przygotowania Motorycznego NSCA 

 • Licencja trenera piłki nożnej UEFA A 

 • Absolwent kursu Betterway;

 • Długofalowy rozwój motoryczny dzieci i młodzieży 

 • Uczestnik licznych szkoleń m.in. Metodologia treningu w akademii Realu Madryt czy Movement Strategy w Centrum Sportu i Rehabilitacji Biernat 

Staże zawodowe: 

 • FC Sankt Pauli 

 • HSV Hamburg 

 • Legia Warszawa 

 • Cracovia Kraków 

 • Lech Poznań 

 

 

Szymon

Współzałożyciel Strefy Podium. Z podnoszeniem ciężarów związany od 2012 roku. Jego wiedza i doświadczenie w dwuboju olimpijskim to temat na rozprawkę. Przez lata startów jako zawodnik widział w tym sporcie wszystko. Jeśli macie dużych i silnych znajomych, Szymek jest większy i silniejszy. Ponadto ukończył studia magisterskie wychowania fizycznego, ze specjalizacją trenera personalnego. Jako trener wyciągnie z Was wszystko, co najlepsze. 

Osiągnięcia sportowe: 

 • Wicemistrzostwo Polski U23 w 2017r. 

 • 3 miejsce w Akademickich Mistrzostwach Świata w 2018r. 

 • 2 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w 2020r. 

 • Mistrz Polski AZS w latach 2018-2020 

 • 8 miejsce Mistrzostwa Europy U23 w 2019r. 

Kursy i szkolenia: 

 • Instruktor podnoszenia ciężarów (WSKFiT Pruszków) 

 • Diagnostyka personalna w treningu funkcjonalnym (Level up) 

 • Cross Training Level 1 (Profi Fitness School) 

 • Kettlebells (Pod sztanga) 

Ania

W jej życiu sport obecny był od dziecka, od kilku lat wypełniając ogromną część życia zawodowego. Ania jest trenerem personalnym, a z zamiłowania biegaczką. Jej wyniki zawstydziłyby wielu mężczyzn, którzy trenują nie od wczoraj. Na co dzień pomaga swoim podopiecznym poprawić sylwetkę oraz stan zdrowia. Ukończyła Kurs Trenera Personalnego w Akademii Zdrofit, który uzupełniła wieloma szkoleniami, aktywnie pracując z kobietami w ciąży oraz seniorami. Energia i pasja, które jej towarzyszą, z całą pewnością pomogą Wam przesuwać swoje granice, osiągać wyznaczone cele i spełniać marzenia. Ania Was zmotywuje. Znajdzie pokłady siły, które wcześniej były uśpione. Przemyślane, zaplanowane i ciekawe treningi, to coś, czego możecie się spodziewać przekraczając próg sali. Zanim zaczęła pracę z dorosłymi, prowadziła zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Z wykształcenia jest pedagogiem. Sami powierzylibyśmy Ani rozwój swoich pociech bez mrugnięcia okiem. Przekonani? Jeśli nie, spójrzcie na jej zdjęcia, lepszej rekomendacji nie trzeba. Ta forma jest kosmiczna.  

Łukasz

Współzałożyciel Strefy Podium. Były zawodnik Legii Warszawa, Widzewa Łódź, obecnie reprezentujący Zagłębie Sosnowiec. W swojej dotychczasowej karierze współpracował z najlepszymi polskimi zawodnikami i trenerami, przez co może się z Wami dzielić wiedzą, która jest dostępna dla niewielu. Z Legią Warszawa zdobył w polskiej piłce praktycznie wszystko, zaczynając od drużyn młodzieżowych, kończąc na ekipie seniorów. Jeśli marzycie o grze przed tysiącami kibiców, wpadajcie na trening i wspólną rozmowę. Kontuzje, porażki, sukcesy. Łukasz tą drogę zna bardzo dobrze. 

Patryk

Fizjoterapeuta z wieloletnią praktyką w pracy indywidualnej z pacjentami. Stosuje szereg nowatorskich technik z zakresu terapii manualnej, PNF, pinoterapii, suchego igłowania oraz kinesiotapingu. Ponadto ukończył także studia podyplomowe na kierunku “Trener Przygotowania Motorycznego” na warszawskim AWF. Wizyta u Patryka to gwarancja otrzymania pomocy, popartej olbrzymią dawką wiedzy, którą dzieli się z pacjentami. Będzie zarywał noce i poświęcał długie godziny, by znaleźć rozwiązanie dla Waszych problemów ze zdrowiem. Współpracował m.in. z młodzieżowymi reprezentacjami Mazowsza w piłce nożnej, Zniczem Pruszków, SEMP-em Warszawa, Startem Otwock oraz Escolą Warszawa. W swojej pracy kieruje się mottem “nigdy nie jest tak, aby nie mogło być lepiej” 

Aleksy

Student V roku fizjoterapii na warszawskim AWFie. Współpracował z siatkarzami i piłkarzami jako trener-fizjoterapeuta, a obecnie wspomaga polską kadrę judo. Ukończył kursy treningu funkcjonalnego i medycznego oraz masażu tkanek głębokich. Stale rozwija się w obszarze treningu medycznego i fizjoterapii ortopedycznej. W jego życiu codziennym ważną role zajmuje trening: brazylijskie ju-jitsu oraz dźwiganie ciężarów. Kocha też wypady na wędrówki z plecakiem po polskich górach.